|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
1 044 800 PLN
(1 600 za m2)
|
653.00 m2 |
budowlana |
|
KIELCE Warszawska
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 653 m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy. Idealna lokalizacja pod przychodnię, punkt handlowy czy usługowy....
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
119 000 PLN
(29,09 za m2)
|
4090.46 m2 |
rolna |
|
NIEKŁAŃ MAŁY Polna
Posiadamy w naszej ofercie atrakcyjną działkę ROLNO-BUDOWLANĄ o łącznej powierzchni 4090m2, położoną w miejscowości Niekłań Mały przy ul. Polnej. ...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
565 000 PLN
(17,6 za m2)
|
32100.00 m2 |
rolna |
|
WIDEŁKI
Posiadamy w naszej ofercie atrakcyjną działkę ROLNO-BUDOWLANĄ o łącznej powierzchni 31 200 m2, położoną w miejscowości WIDEŁKI. Nieruchomość stanowi...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
144 000 PLN
(160 za m2)
|
900.00 m2 |
budowlana |
|
KAJETANÓW
Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem mieszkalnym o wątpliwym stanie technicznym, objęta PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO oznaczona symbolem...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
469 000 PLN
(41,21 za m2)
|
11380.00 m2 |
budowlana |
|
BRZECHÓW
Posiadamy w naszej ofercie atrakcyjną działkę ROLNO-BUDOWLANĄ o łącznej powierzchni 11380 m2, położoną w miejscowości BRZECHÓW, w atrakcyjnej...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
569 000 PLN
(312,12 za m2)
|
1823.00 m2 |
budowlana |
|
KOSTOMŁOTY DRUGIE
Posiadamy w naszej ofercie atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1823 m2, położona w miejscowości Kostomłoty Drugie, w gminie Miedziana...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
190 000 PLN
(236,02 za m2)
|
805.00 m2 |
rolna |
|
BILCZA Rolnicza
Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż działkę rolną mieszczącą się w Bilczy przy ul. Rolniczej.
Powierzchnia działki 805m2.
Nieruchomość położona...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
400 000 PLN
(284,5 za m2)
|
1406.00 m2 |
rolna |
|
KIELCE , OSTRA GÓRKA Miętowa
Na sprzedaż widokowa działka na Bukówce przy ul. Miętowej. Łączna powierzchnia działek 1406 m2- szerokość 22 m długość 65 m. Działki nie są...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
335 000 PLN
(630,89 za m2)
|
531.00 m2 |
komercyjna |
|
KIELCE , BIAŁOGON al. Górników Staszicowskich
Na sprzedaż działka nie objęta planem zagospodarowania przestrzennego, ale z wydanymi warunkami zabudowy (WZ). Aktualnie WZ dla budynku...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
3 044 180 PLN
(380 za m2)
|
8011.00 m2 |
komercyjna |
|
KIELCE , NIEWACHLÓW PIERWSZY Malików
Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 8011 m2, objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone symbolem 1.P/U2, obejmuje...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
315 000 PLN
(268,77 za m2)
|
1172.00 m2 |
budowlana |
|
KIELCE Łanowa
Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1172 m2 (15,98 x 73,25 m), położona w malowniczej i spokojnej części Kielc, przy ulicy Łanowej....
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
299 999 PLN
(250 za m2)
|
1200.00 m2 |
budowlana |
|
BILCZA
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 m2, położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy Bilczy. Nieruchomość jest uzbrojona w...
|
|
|