|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
4 300 PLN
(47,28 za m2)
|
90.95 m2 |
3 | 2018 | 2 /2 |
|
KIELCE , POD TELEGRAFEM Jana Karskiego
Posiadamy w ofercie wyjątkowy apartament o pow. 90,95 m2 usytuowany na II piętrze w bloku dwupiętrowym z 2018 r z ekspozycją okien wschód -...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
2 400 PLN
(36,26 za m2)
|
66.19 m2 |
2 | 2019 | 1 /2 |
|
WŁOSZCZOWA Sienkiewicza
Posiadamy w ofercie 2 pokojowe mieszkanie we Włoszczowie w budynku handlowo-mieszkaniowym wybudowanym w 2019 r., przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie o...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
296 000 PLN
(7 978,44 za m2)
|
37.10 m2 |
2 | 1970 | 3 /4 |
|
KIELCE Mazurska
Posiadamy w ofercie sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Mazurskiej w Kielcach. Nieruchomość o powierzchni 37,1 m2 zlokalizowane...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
310 000 PLN
(6 709,96 za m2)
|
46.20 m2 |
2 | 1967 | 3 /4 |
|
KIELCE , CZARNÓW-OSIEDLE Jagiellońska
Posiadamy w ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z możliwością adaptacji na trzypokojowe o powierzchni łącznej 46,20 m2 do gruntownego remontu,...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
2 700 PLN
(90 za m2)
|
30.00 m2 |
2 | 2023 | 0 /6 |
|
WARSZAWA , WŁOCHY
Posiadamy w naszej ofercie do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 z prywatnym ogródkiem 15 m2, położone w nowoczesnym budynku....
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
1 350 PLN
(49,09 za m2)
|
27.50 m2 |
1 | 1982 | 4 /4 |
|
KIELCE Klonowa
Posiadamy na wynajem mieszkanie 27,5 m2 na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1982 r. przy ul. Klonowej 44 w Kielcach. Mieszkanie ciepłe, czyste,...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj lokalu | rok bud. | piętro |
460 163 PLN
(7 829,9 za m2)
|
58.77 m2 |
biurowy | 2026 | 2 /17 |
|
KIELCE al. Solidarności
Na sprzedaż lokal biurowy w Prestiżowym budynku SKY TRUST o łącznej powierzchni 58,77 m2 w stanie developerskim. Lokal usytuowany w budynku na 2...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | piętro |
229 000 PLN
(6 755,16 za m2)
|
33.90 m2 |
2 | 4 /4 |
|
OSIEDLE NOWINY Białe Zagłębie
Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,9 m2 na Oś. Nowiny przy ul. Białe Zagłębie. Mieszkanie z balkonem, usytuowane na 4 piętrze w...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj lokalu | rok bud. | piętro |
4 500 PLN
(75 za m2)
|
60.00 m2 |
inny | 2010 | 0 /4 |
|
KIELCE , CENTRUM al. IX Wieków Kielc
Na wynajem lokal w ścisłym centrum Kielc o powierzchni łącznej 60 m2 nadający się doskonale na lokal handlowy, biurowy czy medyczny. Duża witryna przy...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj lokalu | rok bud. | piętro |
800 PLN
(100 za m2)
|
8.00 m2 |
inny | 2010 | 0 /4 |
|
KIELCE , CENTRUM al. IX Wieków Kielc
Na wynajem lokal w ścisłym centrum Kielc o powierzchni 8 m2 pod gabinet medyczny. W pomieszczeniu znajduje się klimatyzacja i umywalka. Dodatkowo do...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
1 044 800 PLN
(1 600 za m2)
|
653.00 m2 |
budowlana |
|
KIELCE Warszawska
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 653 m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy. Idealna lokalizacja pod przychodnię, punkt handlowy czy usługowy....
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
1 750 PLN
(69,97 za m2)
|
25.01 m2 |
1 | 2019 | 0 /6 |
|
KIELCE Zbożowa
Do wynajęcia posiadamy prestiżową kawalerkę o pow. użytkowej 25,01 m2, usytuowaną na parterze w 6-piętrowym budynku przy Zbożowej w Kielcach....
|
|
|